In het kort
Traineelink, het netwerk voor trainees in Noord-Nederland, is er niet alleen voor trainees! Op 30 oktober is er weer een bijeenkomst van het Traineeship Expertise Netwerk. Ben jij er ook bij? Lees gauw verder en meld je aan!
Ontdek UMCG-Next: een energieke netwerkochtend vol inspiratie en ontwikkeling!
Het UMCG biedt een uniek 2-jarig ontwikkelprogramma voor trainees én young professionals. Samen vormen zij UMCG-Next.
Op 30 oktober nemen 12 enthousiaste UMCG-Nexters en de UMCG-Next programmamanager jullie mee in het programma en de inhoud. Verwacht een informatieve, energieke en interactieve ochtend waarin we niet alleen het programma toelichten, maar ook ervaringen delen, vragen beantwoorden en verder bouwen aan het netwerk.
Mis het niet! Laat je inspireren, ontmoet de mensen achter het programma en ontdek hoe UMCG-Next bijdraagt aan de toekomst van het UMCG én de ontwikkeling van jonge professionals.
Programma
Het thema van deze ochtend is ‘UMCG next who’s next’ en het programma ziet er als volgt uit:
9:15 uur Inloop
9:30 uur Welkom en uitleg ‘Wie is het’
9:45 uur ‘Wie is het’? door UMCG-Nexters
10:00 uur Uitleg over het het programma door Monique Hillebrand (programmamanager UMCG-Next)
10:35 uur Korte pauze
10:50 uur Toelichting 1 modules (UMCG Next)
11:10 uur Posters Stands en netwerken
11:45 uur Afsluiting en evaluatie
12:00 uur Einde
Praktische informatie:
Datum: Donderdag 30 oktober 2025
Tijd: 9:30 tot 12:00 uur (inloop vanaf 9:15 uur)
Locatie: UMCG, Hanzeplein 1 Groningen
Aanmelden: We weten graag wie er bij is dus meld je gauw aan.
We kijken ernaar uit je (weer) te ontmoeten!
Vragen of input?
Heb je vragen of een idee voor een volgende sessie? Mail naar Jessica Vels via [email protected].
Over het Traineeship Expertise Netwerk (TEN)
Voor wie?
Voor programmamanagers, programmamakers, coördinatoren, coaches en vergelijkbare functies die op dit moment werkzaam zijn in een bestaand traineeship in Noord-Nederland.
Waarom? Om ons gezamenlijk in te zetten voor talent behoud in Noord-Nederland. Om kennis en ervaringen uit te wisselen, (elkaar) te inspireren, te informeren en om je netwerk uit te breiden en te versterken.
Wanneer? Drie keer per jaar komt dit netwerk samen, met wisselende onderwerpen, mede gebaseerd op input vanuit het netwerk.